BARMANI NA WESELE

Wieczór weselny powinien być wyjątkowy i niezapomniany, zarówno dla Pary Młodej, jak również dla ich gości. Przyda się do tego doświadczona i profesjonalna ekipa barmańska, która zapewni widowiskowe show i zaserwuje wyśmienite drinki. Zapewniamy kompleksową obsługę barmańską na najwyższym poziomie. Oferujemy alkohole, napoje, szkło, egzotyczne owoce oraz kartę drinków ułożoną według Twoich upodobań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnej obsłudze oraz kreatywności naszych barmanów gwarantujemy rewelacyjną atmosferę na przyjęciu weselnym. Nasze pokazy to atrakcja artystyczna przygotowana z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Barmani Grupy Molekularne wyróżniają się stylem pracy, który charakteryzuje zręczność, szybkość i pomysłowość. Odkryjecie z nami bogaty wachlarz różnorodnych koktajli, które sprostają kubkom smakowym nawet najbardziej wymagających gości. Nie zapominamy też o najmłodszych uczestnikach zabawy. Specjalnie z myślą o nich przygotujemy wyśmienite drinki bezalkoholowe.

Dzięki Nam nie musisz się już o nic martwić. Zajmiemy się bowiem starannie oprawą i obsługą barmańską od A do Z: sprzęt barmański (szejkery bostońskie, szufelki do lodu, muddlery), akcesoria barmańskie( blendery, kruszarki do lodu, wyciskarki do cytrusów). Proponujemy również fantazyjne dodatki, takie jak: wisienki koktajlowe, przyprawy, bittersy, kolorowe rurki. Zapierające dech w piersiach techniki barmańskie połączone z pirotechnicznymi elementami doskonale urozmaicą każdą imprezę. Specjalizujemy się też w barmaństwie molekularnym, dlatego podajemy alkohol w ciekawej konsystencji pianki czy też żelu.

Barmani Grupy Molekularne Poznań będą pracować niestrudzenie przez całą noc, aby stworzyć magiczną aurę na Twoim przyjęciu weselnym.

Drink bar na wesele – Poznań

Jeżeli zdecydowaliście się połączyć węzłem małżeńskim i zaczęliście planować swój wielki dzień, z pewnością wiecie, jak ważna jest odpowiednia organizacja przyjęcia weselnego. Fotograf, kamerzysta, zespół to nie jedyne istotne kwestie, którymi powinniście się zainteresować. Coraz bardziej popularną formą zaskoczenia i zainteresowania weselnych gości są atrakcje, które sprawią, że Wasze przyjęcie będzie mogło na wiele lat zapaść w pamięci Waszych najbliższych. Wśród naszej rozbudowanej oferty znajduje się również weselny drink bar. Poznań to miasto wielkich możliwości, a jedną z nich jest właśnie nasza firma. Grupa Molekularna to zespół doświadczonych, odpowiednio wykwalifikowanych i zaangażowanych w swoją pracę osób, dla których pokazy barmańskie są jednocześnie największą pasją.

Barman na przyjęcie – w Poznaniu i nie tylko...

Działamy na terenie miasta Poznań, jednak chętnie dojedziemy również do pobliskich miejscowości, aby uświetnić Państwa przyjęcie weselne. Z wielką starannością przygotujemy dla Was jedyny w swoim rodzaju weselny drink bar, który na pewno zachwyci zarówno Was, jak i Waszych gości. Barman na przyjęcie (Poznań) to doskonała opcja dla osób, które niekoniecznie przepadają za tradycyjnie pijaną na tego typu imprezach wódką. Oferujemy naszym klientom zróżnicowane drinki alkoholowe oraz bezalkoholowe, które czarują nie tylko swoim niepowtarzalnym smakiem, ale również wyglądem. Drink bar na wesele (Poznań) to coraz częściej wybierana atrakcja, która przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom imprezy. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem barmańskim, najlepszej jakości alkoholami oraz umiejętnościami, które potwierdzone są wieloletnim doświadczeniem w branży. Każdy barman na przyjęcie należący do naszej grupy jest również odpowiednio wykwalifikowany i zapewni Państwu ciekawą formę rozrywki na Waszym weselnym przyjęciu. Z wielką radością spełnimy wszystkie oczekiwania naszych klientów i będziemy dla Was pracować przez całą noc. Jeżeli interesuje Państwa drink bar na wesele (Poznań) zachęcamy do kontaktu i poznania naszej oferty.