Jak zmienić płyn w żel lub espumę??

Jako pierwsi w Polsce przedstawiamy projekt molekularne.pl

Świadczymy usługi barmańskie polegające na pokazach barmańskich drinków molekularnych, przygotowaniu zakąsek alkoholowych oraz zabawy dla gości.

Czy widziałeś już wszystko w barmaństwie, czy zdaje się Tobie, że alkohol to tylko płyn, że do dekoracji używa się tylko owoców i warzyw??? Zostaniesz zaskoczony!!!!!! Alkohol podany w postaci żelu, pianki, a może ciała stałego. Wewnątrz drinków zawieszone owoce, a dekoracje zrobione z alkoholu.TO WSZYSTKO TO BARMAŃSTWO MOLEKULARNE.

Produkty użyte do tego są pochodzenia naturalnego i nie mają wpływu na smak napoju. Jako ciekawostka alkohol w ten sposób podany łagodnieje i ukrywa swoją moc. Dzięki współpracy z firmą Luxfood (www.luxfood.pl) mamy dostęp do najbardziej wyrafinowanych produktów .

Podczas zimowego zlotu barmanów w Krynicy poznaliśmy przesympatycznego Włocha Paola Sloppa , który przekazywał nam tajniki barmaństwa molekularnego. 4 godzinne szkolenie zaczynające się o poranku było tym bardziej trudne, gdyż odbywało się po imprezie integracyjnej dnia pierwszego :-)